Studentský klub Green

Studentský klub Green byl založen v roce 1969. Klub vždy vedli studenti pro studenty, a tak to i nadále zůstává. Všechna práce okolo klubu se děje z dobrovolné iniciativy studentů.

Klub slouží́ především k upevnění vztahů mezi studenty a k jejich občerstvení. Mohou se zde zúčastnit spousty akcí (Beerpongy, Majáles, Otvíračka, ...). Pořádáme ale také zajímavé přednášky, spousty koncertů a také souboje mezi studenty při různých akcích jako je například PubQuiz.

Z velké části klub slouží jako kulturní zázemí pro SPLDF. Na většině akcí konaných spolkem zajišťujeme bar a jeho obsluhu.

Jsou zde vítáni studenti z celého Brna, kterým zde bude dopřáno příjemné posezení s přáteli.

Do svých řad přijímáme barmany ze všech fakult MENDELU. Takže pokud máš zájem stát se barmanem v legendárním G, neváhej nás kontaktovat!

Najdete nás v areálu kolejí JAK a na Instagram a Facebook.

Otvíračka GREENu Barmani Barmanky

Logo SPLDF